Porażka Astry Krotoszyn. Ostatni mecz w sezonie z wysoką przegraną!

Niezbyt pozytywne wieści ze stadionu Dumy Kalisza przy Łódzkiej. Piątoligową Astra Krotoszyn została pokonana przez KKS Kalisz II aż 0:4. Naszym zabrakło nie tylko pomysłu na grę, ale i skuteczności.

Nie da się ukryć, że wynik mógłby być jeszcze bardziej miażdżący dla zawodników z Krotoszyna. KKS Kalisz miał wiele stuprocentowych okazji, których niestety nie wykorzystał. Rywalom Astry Krotoszyn przede wszystkim zabrakło skuteczności, nad którą z pewnością musi popracować trener Krzysztof Orzeszek.

Astra Krotoszyn do pierwszej połowy przegrywała 2:0, jednak już w 66 minucie trzecią bramkę strzelił Kacper Bartnik, a w 82 minucie, Kamil Przysiecki. Jak po meczu mówił trener Astry, jest nad czym popracować, aby w nowym, jesiennym sezonie wystartować z całą mocą. Zarząd klubu na razie nie rozważa zmiany trenera, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że i taka ewentualność jest dopuszczana. Kibice nie kryją swojego żalu.