Gmina Krotoszyn organizuje konkurs promujący szczepienia na COVID-19

Gmina Krotoszyn organizuje konkurs promujący szczepienia na COVID-19

Włodarze gminy Krotoszyn zorganizowali konkurs pt.: ,,STOP COVID-19 – SZCZEPIĘ SIĘ”. Wziąć w nim udział mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy gminy, którzy maksymalnie do 25 sierpnia przyjęli co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Aby wziąć udział w konkursie, fakt przyjęcia co najmniej jednej dawki szczepionki należy zgłosić do Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Oprócz tego należy podać krótkie hasło promujące szczepienia przeciw COVID-19. Do wygrania są laptop, dwa rowery oraz karnety na krytą pływalnię, masaż lub kręgielnię w CSiR WODNIK.

Atrakcyjne nagrody do wygrania

Głównym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do Punktu Informacyjnego Urzędu Miejskiego w Krotoszynie przy ul. Kołłątaja 7 krótkiego hasła promującego szczepienia przeciw COVID-19, a także kserokopii dokumentu, który potwierdza przyjęcie co najmniej jednej dawki szczepionki. Można to również zrobić drogą elektroniczną – wówczas wystarczy wysłać skan dokumentu i krótkie hasło na adres [email protected].

Poza powyższymi, chętni do udziału w konkursie muszą podać swój numer telefonu kontaktowego. Zaszczepione osoby pierwszą dawkę dodatkowo będą zobowiązanie do podania swojego adresu zameldowania.

Organizatorem konkursu promującego szczepienia przeciw COVID-19 jest Burmistrz Krotoszyna. Celem zabawy jest promocja szczepień wśród mieszkańców miasta i gminy.

W przypadku karnetów na usługi CSiR WODNIK data ich ważności wygaśnie wraz z upłynięciem 2021 roku. Laureaci, którzy dostarczą najciekawsze hasła promujące akcję szczepień zostaną wyłonieni do 31 sierpnia 2021 roku. Nagrody zostaną wręczone 3 września w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krotoszynie.