Audi zderza się ze śmieciarką w Dziadkowie

Audi zderza się ze śmieciarką w Dziadkowie

Przepełniony dramatem wypadek drogowy miał miejsce wczoraj rano w miejscowości Dziadkowie, położonej na trasie pomiędzy Krotoszynem a Miliczem. Pojazd marki Audi, którym kierował 19-letni mężczyzna, z niekontrolowanym rozmachem uderzył w stacjonującą na poboczu drogi śmieciarkę. W chwili kolizji, obok niej pracowało dwóch mężczyzn. Niespodziewana siła uderzenia sprawiła, że jeden z nich został wciśnięty między oba pojazdy.

Wstrząsające wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę bezpieczeństwa zamontowaną na śmieciarce. Wideo dokumentuje tragiczny moment, kiedy niczego nie spodziewający się pracownik zostaje przygnieciony do pojazdu przez rozpędzone Audi.

Informacja o wypadku natychmiast spowodowała akcję ratunkową. Na miejsce zdarzenia skierowano trzy patrole policyjne, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz strażaków – zawodowców z Milicza. Dodatkowo, wsparcie zapewniły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Milicza, Cieszkowa, Guzowic i Gądkowic.

19-letni kierujący pojazdem marki Audi oraz poszkodowany pracownik obsługujący śmieciarkę zostali natychmiast przetransportowani do szpitala. Na szczęście, mimo drastycznych okoliczności, ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.