Kierowca Peugeot 307 zjechał z drogi i staranował ogrodzenie – incydent w Roszkach 3 czerwca

Kierowca Peugeot 307 zjechał z drogi i staranował ogrodzenie – incydent w Roszkach 3 czerwca

Trzeciego czerwca, dokładnie o godzinie 9.30, w miejscowości Roszki miało miejsce niecodzienne zdarzenie drogowe. Na miejsce zgłoszenia natychmiast przybyli funkcjonariusze zespołu ruchu drogowego.

Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, Piotra Szczepaniaka, 30-letni mężczyzna pochodzący z Ukrainy, który ma miejsce zamieszkania w Koźminie Wlkp., prowadził samochód osobowy marki Peugeot 307. Z niewyjaśnionych jeszcze powodów, stracił on panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Skutkiem tego było uderzenie w ogrodzenie jednej z posesji.

W chwili zdarzenia w aucie nie znajdowały się inne osoby, a także nie było żadnych innych uczestników tego incydentu na drodze. Nie jest również jasne, jak doszło do tej sytuacji, gdyż jak stwierdził rzecznik policji, kierujący nie był w stanie przypomnieć sobie okoliczności prowadzących do zdarzenia.

Po wypadku przeprowadzone zostały dokładne oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, wykonano też szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. 30-letni mężczyzna, po zabezpieczeniu go przez zespół ratowników medycznych, został przetransportowany do szpitala w Ostrowie celem przeprowadzenia badań.