Podsumowanie Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Gorzupi

Podsumowanie Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w Gorzupi

Gorzupia stała się areną dla Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, z udziałem 17 młodzieżowych drużyn pożarniczych OSP. Wśród konkursów, w których rywalizowali uczestnicy, znalazły się ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Uczestniczące drużyny MDP z powodzeniem sprostały wyzwaniom i bezpiecznie ukończyły wszystkie konkurencje.

Po emocjonujących zmagań sportowych, nadszedł czas na podsumowanie punktacji i ceremonialne wręczenie nagród. Reprezentanci gminy Krotoszyn podliczyli zdobyte punkty i wręczyli medale oraz puchary zwycięzcą.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – chłopcy i drużyny mieszane oraz dziewczęta. W obu kategoriach uczestnicy walczyli o najwyższe miejsca na podium.

W kategorii chłopców i drużyn mieszanych triumfowała drużyna MDP OSP Sulmierzyce, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło drużynie MDP OSP Krotoszyn, a trzecie zostało przyznane drużynie MDP OSP Roszki.

W rywalizacji dziewcząt, prym wiodła reprezentacja MDP OSP Krotoszyn, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna MDP OSP Sulmierzyce, a na trzecim stopniu podium stanęła drużyna MDP OSP Kobierno.