Dramatyczne odkrycie w Krotoszynie. W ciężarówce znajdowało się ciało kierowcy

Dramatyczne odkrycie w Krotoszynie. W ciężarówce znajdowało się ciało kierowcy

Do tragicznego odkrycia doszło na terenie jednego z parkingów w Krotoszynie. Okazało się, że w kabinie jednej z zaparkowanych ciężarówek znajdowało się ciało 35-letniego obywatela Ukrainy. Dokładną przyczynę jego śmierci na wyjaśnić zaplanowana sekcja zwłok.

Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie poinformowała, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące siniejącego mężczyzny, znajdującego się na parkingu przy ulicy Benickiej. Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, pogotowie ratunkowe i prokurator.

Ratownikom nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierowcy

Zgłoszenia dokonała postronna osoba, która dostrzegła siniejącego mężczyznę. Przybyli na miejsce ratownicy podjęli próbę reanimacji 35-latka, ale okazała się ona bezskuteczna. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych obywatelowi Ukrainy.

Wstępne ustalenia pozwoliły śledczym wykluczyć udział osób trzecich. Jedna z hipotez zakłada, że do zgonu doszło z przyczyn naturalnych. Informacje na temat konkretnej przyczyny śmierci będą ustalone po sporządzeniu protokołu z przeprowadzonej sekcji zwłok.