Nadchodzące imprezy i wydarzenia w Krotoszynie

Nadchodzące imprezy i wydarzenia w Krotoszynie

Czasami wokół nas dzieje się wiele ciekawych rzeczy, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Strony internetowe różnych organizacji publikują często informacje na ten temat, jednak możemy nie zwrócić na nie uwagi. Postanowiliśmy więc zebrać tutaj wszystkie nadchodzące wydarzenia oraz imprezy w Krotoszynie. Dzięki temu każdy z nas może mieć wgląd w to co będzie się działo w mieście w najbliższych dniach. Poniżej zamieszczamy listę wydarzeń jakie czekają nas w ostatnich dniach lutego, a także w marcu.

Co się dzieje w Krotoszynie pod koniec lutego

Choć do końca lutego pozostał jedynie tydzień, ciągle jeszcze czekają nas różnego rodzaju wydarzenia. Możemy wybrać spośród nich te, które najbardziej nas interesują i wziąć w nich udział. Na początek wspomnijmy o najbliższym z nich, a mianowicie o spotkaniu klubu książki, na którym można podyskutować o różnych pozycjach. Odbędzie się ono w środę, 23 lutego o godzinie 17.00 w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej. Kolejnym ciekawym wydarzeniem czekającym na nas w lutym jest spotkanie Klubu Maluszkowo dla rodziców oraz dzieci. Również to wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Publicznej, tym razem w czwartek, 24 lutego o godzinie 11.00. Tego samego dnia o godzinie 21.00 rozpocznie się dyskusyjny klub filmowy.

Imprezy w Krotoszynie w marcu

W marcu czekają nas kolejne ciekawe wydarzenia. Już na początku miesiąca, 1 marca we wtorek będziemy mogli wziąć udział w wieczornicy na cześć żołnierzy wyklętych. Z kolei 5 marca o godzinie 18 będziemy mogli podziwiać wystawę na temat „Klucz do drogi” przedstawiającą grafikę oraz malarstwo. Innym wydarzeniem zasługującym na uwagę jest konkurs na temat powstania wielkopolskiego w powiecie krotoszyńskim, który będzie miał miejsce 8 marca. Uwagę kobiet z pewnością przyciągnie również odbywający się tego samego dnia warsztat, na którym nauczymy się przygotowywać kosmetyki naturalne. W kolejnych dniach również czeka na nas wiele wydarzeń, które mogą nas zainteresować.

Jeden komentarz o “Nadchodzące imprezy i wydarzenia w Krotoszynie

  1. Interesujące są warsztaty tworzenie kosmetyków naturalnych. Fajnie byłoby robić takie rzeczy w domu.

Comments are closed.