Rekrutacja lekarzy do nocnej zmiany w Krotoszyńskim Szpitalu

Rekrutacja lekarzy do nocnej zmiany w Krotoszyńskim Szpitalu

Potrzeby kadrowe Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie nieustannie rosną. Placówka medyczna poszukuje obecnie specjalisty gotowego do podjęcia pracy w systemie „wieczorynka”.

Ogłoszenie rekrutacyjne, zamieszczone przez krotoszyński szpital, precyzuje, jakie kwalifikacje powinien posiadać zainteresowany lekarz. Oczekiwania są jasno określone – konieczność posiadania aktualnego uprawnienia do praktykowania zawodu oraz wystarczającej wiedzy i umiejętności, które pozwolą na efektywne i bezpieczne udzielanie świadczeń medycznych pacjentom.

Szpital w Krotoszynie jest gotowy zaproponować swojemu nowemu pracownikowi elastyczność w zakresie warunków zatrudnienia. W ramach umowy o pracę szpital oferuje pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00-8:00, a także możliwość pełnienia całodobowych dyżurów od 8:00 do 8:00. Lekarz będzie również musiał być gotowy do pracy w weekendy i dni świąteczne.

Krotoszyński szpital deklaruje, że pracownikowi przysługiwać będzie atrakcyjna pensja. Praca odbywać się będzie w nowym skrzydle budynku szpitala, w którym zatrudniony jest doświadczony i profesjonalny zespół medyczny.