Podział 150 tys. zł w Krotoszyńskim Budżecie Obywatelskim – czas na twoje głosy

Podział 150 tys. zł w Krotoszyńskim Budżecie Obywatelskim – czas na twoje głosy

Poznaj propozycje zgłoszone do aktualnej edycji Krotoszyńskiego Budżetu Obywatelskiego i wyraź swoją decyzję poprzez głosowanie.

Do właśnie trwającej edycji Krotoszyńskiego Budżetu Obywatelskiego, można oddać swój głos aż do 22 października, o północy. Głosowanie zostało udostępnione na oficjalnej stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego w Krotoszynie, a także bezpośrednio w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, dostępnym dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:40.

Przeznaczona na wygrane projekty kwota wynosi 150 tys. zł. Ostateczne ogłoszenie efektów głosowania, a co za tym idzie – zwycięzców, nastąpi 31 października o godzinie 12:00.

Zachęcamy do uczestniczenia w trzeciej już edycji Krotoszyńskiego Budżetu Obywatelskiego, który umożliwia realizację Waszych pomysłów na lokalnym poziomie. W 2024 roku, na cele tego zadania przekazujemy fundusze w wysokości 150 000 zł. Koncepcja Budżetu Obywatelskiego polega na daniu mieszkańcom realnej możliwości wpłynięcia na swoje otoczenie. Aktualne dane, zwłaszcza te dotyczące zaangażowania mieszkańców podczas procesu głosowania, są tego potwierdzeniem. Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna, apeluje do społeczności o aktywne włączenie się w ten proces i uczestnictwo w decyzjach dotyczących rozwoju miasta i gminy Krotoszyn.