Łukasz Kaczmarek z Krotoszyna zdobywa tytuł najlepszego siatkarza świata w 2023 roku!

Łukasz Kaczmarek z Krotoszyna zdobywa tytuł najlepszego siatkarza świata w 2023 roku!

Pragniemy przekazać ekscytujące wiadomości dotyczące Łukasza Kaczmarka, który pochodzi z naszego miasta – Krotoszyna. Ten utalentowany siatkarz właśnie został uznany za NAJLEPSZEGO SIATKARZA NA ŚWIECIE!

Jak co roku, znany portal siatkarski Volleybox przygotowuje listę najlepszych graczy na świecie. Decyzja o wyborze nie była przypadkowa – ranking był oparty na podstawie indywidualnych osiągnięć oraz efektów działań drużyn. Zgodnie z wynikami, to właśnie Łukasz Kaczmarek okazał się być numerem jeden w tej prestiżowej klasyfikacji w 2023 roku.

Biorąc pod uwagę silne związki naszego mistrza z Krotoszynem, jest to wyjątkowy powód do dumy dla wszystkich jego mieszkańców. Jest to dla nas absolutnie niesamowite osiągnięcie.

W związku z tym chcielibyśmy, zarówno w imieniu lokalnych władz, jak i każdego mieszkańca naszej społeczności, złożyć serdeczne gratulacje dla Łukasza, jego rodziny oraz kolegów z drużyny. Chcemy podziękować za wszystko, co do tej pory osiągnął, a także wyrazić nasze niecierpliwe oczekiwanie na kolejne sukcesy, które niewątpliwie nadejdą podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich.