Nastolatka twierdziła, że znalazła niemowlę w lesie. Okazało się, że to ona jest matką

Nastolatka twierdziła, że znalazła niemowlę w lesie. Okazało się, że to ona jest matką

Niezwykłe wydarzenia miały miejsce w Krotoszynie, miasteczku położonym w Wielkopolsce. 19-letnia dziewczyna pojawiła się w miejscowym szpitalu, trzymając na rękach nowo narodzone niemowlę. Twierdziła, że dokonała znaleziska w pobliskim lesie. Na miejsce natychmiast wezwano funkcjonariuszy policji.

Policjanci dokonali pierwszych ustaleń i doszli do wniosku, że dziewczyna sama jest matką dziecka. Zdarzenie to miało miejsce w piątek, 24 listopada, na terenie szpitala w Krotoszynie, leżącym w południowej części Wielkopolski.

19-letnia kobieta, zamieszkująca powiat krotoszyński, zaskoczyła personel medyczny swoim pojawieniem się ze świeżo narodzonym maluszkiem. Wedle jej słów, znalazła go podczas spaceru leśnym.

Stan zdrowia noworodka miał jednak sugerować, że urodził się niedawno. Personel szpitala zaniepokojony tą sytuacją, skontaktował się z policją. Przybyli funkcjonariusze rozpoczęli działania mające na celu ustalenie prawdziwej matki dziecka. W sprawę zaangażowana została również prokuratura.