Niepokojąca informacja w Borzęciczkach: Tajemniczy kierowca obserwuje szkolny autobus

Niepokojąca informacja w Borzęciczkach: Tajemniczy kierowca obserwuje szkolny autobus

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Borzęciczek na swoim oficjalnym profilu społecznościowym podał niepokojące informacje do publicznej wiadomości. Władze szkolne zaalarmowały rodziców i opiekunów uczniów o niecodziennym zjawisku, które mogło narazić bezpieczeństwo dzieci.

Według doniesień szkoły, pewien kierowca poruszający się ciemnym autem osobowym miał wykonywać zdjęcia budynku szkolnego oraz jechać za szkolnym autobusem. Komunikat na stronie społecznościowej zawierał także szczegółowe dane dotyczące samochodu, takie jak numer rejestracyjny.

Informacja o tym niepokojącym incydencie została przekazana lokalnej komendzie policji, która rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Pomimo tego, władze szkoły apelują do rodziców o czujność oraz o zgłaszanie każdego podejrzanego zachowania do odpowiednich służb. Apel ten obejmuje również ponowne powiadomienie policji w przypadku zauważenia omawianego pojazdu.

Komunikat kończy się prośbą o przypomnienie najmłodszym zasad bezpieczeństwa. Szkoła podkreśla, jak ważne jest, aby dzieci były świadome zagrożeń, które mogą napotkać w swoim codziennym życiu.