Zamknięcie placówki Banku Spółdzielczego w Krotoszynie: alternatywne możliwości dla klientów

Zamknięcie placówki Banku Spółdzielczego w Krotoszynie: alternatywne możliwości dla klientów

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na zbliżającą się zmianę w strukturze Banku Spółdzielczego w Krotoszynie. Mianowicie, informujemy, że 29 grudnia 2023 roku (piątek) to ostatni dzień działalności naszej placówki położonej przy ulicy Szosa Benicka 20. Tak wynika z oficjalnego komunikatu wydanego przez Bank.

Nasi klienci, którzy do tej pory korzystali z usług naszej filii w dzielnicy Parcelki w Krotoszynie, mają do dyspozycji alternatywne opcje obsługi bankowej. Należą do nich następujące placówki:

Pierwszy oddział znajduje się przy ulicy Piastowskiej 14, otwarty od godziny 8:00 do 17:00. Drugi oddział znajduje się w Galerii Krotoszyńskiej, czynny od 9:00 do 17:00. Ponadto dostępna jest także filia przy ulicy Ceglarskiej 1a/2a, czynna od godziny 8:00 do 15:45.

Co więcej, wiele osób korzystało z usług bankomatu Banku Spółdzielczego położonego przy ulicy Szosa Benicka 20, nawet jeśli nie byli naszymi klientami. Musimy jednak poinformować, że wraz z zakończeniem działalności placówki, bankomat również zostanie zlikwidowany.

Niemniej jednak, zarząd Banku Spółdzielczego w Krotoszynie posiada również dobre wieści dla naszych klientów. W niedalekiej przyszłości planujemy instalację całodobowego bankomatu w Galerii Krotoszyńskiej. Jak mówi Monika Kaczmarek, Prezes Banku Spółdzielczego w Krotoszynie, ten nowy bankomat będzie działał 24 godziny na dobę i znajdzie się na parkingu przed Galerią Krotoszyńską, dedykowanym dla naszych klientów.