Rodzina znanego Dj-a w rozpaczy po śmiertelnym wypadku

Rodzina znanego Dj-a w rozpaczy po śmiertelnym wypadku

Niedawno w Odolanowie, leżącym w powiecie ostrowskim, miało miejsce porażające zdarzenie drogowe. W wyniku tego zdarzenia życie straciły dwie osoby, w tym 28-letni mieszkaniec miejscowości Sulmierzyce. Młody mężczyzna był znanym Dj-em, popularnym w kręgach klubowych Wielkopolski pod pseudonimem „Iroon”. Swoje umiejętności prezentował między innymi w klubie Heaven Leszno. Tragedia dotknęła tuż po tym, jak świeżo upieczony ojciec cieszył się z narodzin swojego syna. W reakcji na smutne wydarzenia, społeczność internetowa zaczęła zbierać fundusze, które mają wesprzeć rodzinę pokrzywdzonego.

Wypadek miał miejsce w czwartek, 11 stycznia, na trasie wojewódzkiej numer 445 w Odolanowie. Według ustaleń policji z Ostrowa, na skrzyżowaniu dróg doszło do kolizji trzech pojazdów osobowych. Na miejscu incydentu życie stracił 28-letni mieszkaniec Sulmierzyc z powiatu krotoszyńskiego. Po wypadku pięć osób zostało przewiezionych do najbliższych szpitali. Niestety, w jednym z nich życie stracił kolejny poszkodowany – 19-letni przyjaciel 28-latka, mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Obecnie pod opieką medyczną pozostają jeszcze trzy osoby dorosłe oraz jedno dziecko.

Po tragicznym wypadku, przyjaciele i rodzina Radka podjęli inicjatywę zbierania funduszy na pomoc dla jego rodziny. Zaledwie kilka dni przed tragedią na świat przyszedł syn Dj-a, Filip.