Zespół "Jarry Band Mira&Roma" oczarował publiczność koncertem w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej

Zespół "Jarry Band Mira&Roma" oczarował publiczność koncertem w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej

29 stycznia, poniedziałkowy wieczór, zatętnił życiem w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera. Przyciągnęło to miejsce liczne grono miłośników muzyki, dzięki koncertowi zespołu „Jarry Band Mira&Roma”. Wydarzenie to odbyło się specjalnie jako część świętowania Dnia Babci i Dziadka pod hasłem „Piosenki sercem śpiewane”.

Zespół „Jarry Band Mira&Roma”, składający się z Jerzego Świcy, Mirosławy Paździoch i Romany Długiewicz, dał publiczności popis swoich umiejętności. Przez cały występ artystów można było usłyszeć kompozycje z nurtu muzyki popularnej i rozrywkowej, jak również covery polskich oraz zagranicznych przebojów. Co ciekawe, część utworów była wykonywana do tekstów autorstwa samych członków zespołu.

Pomimo że koncert zaplanowany był na dwie godziny, artystom nie pozwolono tak łatwo zejść ze sceny. Na życzenie tłumu entuzjastycznie przyjmującej ich muzykę publiczności, zespół skomponował dodatkowe utwory na bis. Po zakończeniu występu burmistrz Krotoszyna, Franciszek Marszałek oraz dyrektor Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera, Ewa Bukowska, w imieniu wszystkich zgromadzonych podziękowali zespołowi za niezapomniane chwile.