Mruczek, kot z Krotoszyna, po tragicznym wypadku otrzymuje szanse na życie dzięki hojnej zbiórce publicznej

Mruczek, kot z Krotoszyna, po tragicznym wypadku otrzymuje szanse na życie dzięki hojnej zbiórce publicznej

W wyniku niefortunnego zdarzenia, maleńki Mruczek – kotek pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Krotoszynie, zarządzanego przez lokalny oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, został przewieziony do gabinetu weterynaryjnego Medvet. Nieszczęśliwy incydent pozostawił na jego małym ciele wiele obrażeń i złamań.

Niestety, jedynym wyjściem, które mogło uratować życie Mruczka, była droga operacja. Świadomi skomplikowanej sytuacji finansowej schroniska, pracownicy postanowili zaapelować do publiczności o pomoc.

„Dla niektórych życie zwierzęcia nie ma znaczenia, dla innych jest bezcenne. W tym konkretnym przypadku, to życie ma swoją konkretną cenę! Nieczęsto prosimy o wsparcie finansowe, ale teraz zdecydowanie potrzebujemy Waszej pomocy” – mówiła prezes lokalnego oddziału TOZ w Krotoszynie, Magdalena Kowal.

Do ogromnego zaskoczenia wszystkich zaangażowanych, zbiórka pieniędzy na leczenie Mruczka przekroczyła najśmielsze oczekiwania, gromadząc wymaganą kwotę w zaskakująco krótkim czasie, jedynie czterech dniach.