Łukasz Cichy w obradach zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP

Łukasz Cichy w obradach zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP

Pełniący funkcje kwatermistrza Kurkowego Bractwa Strzeleckiego Krotoszyna oraz zastępcy sekretarza w Zjednoczeniu Kurkowych Bractw Strzeleckich RP, Łukasz Cichy, był uczestnikiem najnowszych obrad zarządu tej organizacji. Spotkanie odbyło się na terenie miasta Łódź.

Łukasz Cichy wyjaśnia, iż Zarząd Zjednoczenia składa się z dziesięciu osób, które uzyskały poparcie podczas Kongresu ZKBS RP. Dodatkowo, w jego skład wchodzi dziesięć osób piastujących stanowiska prezesów Okręgów ZKBS RP.

Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP jest organizacją zrzeszającą aż 124 bractwa z różnych zakątków naszego kraju. W trakcie omawianego posiedzenia, jednym z kluczowych punktów była organizacja Zjazdu Delegatów ZKBS RP. To ważne wydarzenie ma mieć miejsce w dniach od 20 do 21 kwietnia w miejscowości Rydzyna, położonej niedaleko Leszna.

Podobnie jak na walnym zebraniu stowarzyszenia, podczas Zjazdu Delegatów, uczestnicy udzielają zarządowi absolutorium oraz wyrażają zgodę na plany działania na nadchodzący rok – tłumaczy dalej Łukasz Cichy.