Debiutanckie Policyjne Targi Pracy w Krotoszynie – szansa dla młodzieży i poszukujących nowych wyzwań

Debiutanckie Policyjne Targi Pracy w Krotoszynie – szansa dla młodzieży i poszukujących nowych wyzwań

W Krotoszynie, po raz pierwszy w historii, odbędzie się wydarzenie o nazwie „Policyjne Targi Pracy”. Jest to inicjatywa szczególnie skierowana do uczniów szkół średnich, a także do tych, którzy rozważają pracę w służbach mundurowych.

Zaproszenie na Targi kierowane jest przede wszystkim do osób, które zastanawiają się nad swoim przyszłym zawodem i rozważają karierę w policji. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy komendy policji w Krotoszynie, zapewnia, że podczas Targów chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z rekrutacją i warunkami pracy w tej formacji.

Policyjne Targi Pracy to okazja do zdobycia informacji na temat procesu rekrutacji do policji, warunków zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego. Uczestnicy będą mieli również możliwość zapoznania się bliżej ze sprzętem policyjnym.

Młodzi zdolni będą mieli szansę przetestować swoje umiejętności na specjalnym policyjnym torze przeszkód. Jak podkreśla rzecznik, osoby zainteresowane tą formą aktywności powinny pamiętać o zabraniu ze sobą stroju sportowego.

W programie Targów znalazło się także miejsce na dodatkowe atrakcje. Obejmują one quiz sprawdzający wiedzę na temat działalności policji, a także warsztaty mające na celu przygotowanie uczestników do skutecznej rozmowy kwalifikacyjnej.