Zatrzymano groźnego przestępcę z Krotoszyna

Zatrzymano groźnego przestępcę z Krotoszyna

Łowcy pedofili z grupy Child Guard Unit Poland zatrzymali 45-letniego Roberta z Krotoszyna, który umówił się na spotkanie we Wrocławiu z 12-letnią dziewczynką. Cała akcja została zarejestrowana na materiale wideo.

45-letni mieszkaniec Krotoszyna jest dobrze znany wielu mieszkańcom. Nagranie z chwili jego zatrzymania momentalnie obiegło lokalne media społecznościowe. Mężczyzna miał się umówić z 12-letnią dziewczynką z Wrocławia. W tym celu udał się do jednego z parków i miał przy sobie pluszowego misia, który miał być prezentem dla dziecka.

Mieszkaniec Krotoszyna przyłapany na gorącym uczynku

Jak się ostatecznie okazało, w wyznaczonym miejscu zamiast dziewczynki pojawili się łowcy pedofili z Child Guard Unit Poland. Na nagraniu zamieszczonym w sieci 45-latek mówił, że ,,umówił się tu z dziewczynką” i miał świadomość, że ,,miała ona 12 lat”. Dodał jednak, że była to jego pierwsza tego typu ,,wycieczka”.

W dalszej części rozmowy mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić z jakiego powodu chciał się spotkać z dzieckiem, a także przyznał, że w sieci pisał z dziećmi pięć lub sześć razy. Mimo to z żadnym z nich miał się jeszcze nie spotkać.

Dalej 45-latek oświadczył, że zdaje sobie sprawę, iż stosunek płciowy z osobą poniżej 15. roku życia jest przestępstwem. Mimo to wysyłał 12-latce swoje nagie zdjęcia i filmy, podczas których się masturbował. Łowcy pedofili próbowali mu uświadomić, że takie zachowania krzywdzą dzieci psychicznie.

Krotoszynian zgłosił się na policję

Gdy członkowie grupy łapiącej pedofili chcieli zawiadomić wrocławską policję, 45-latek prosił ich, aby tego nie robili. Obiecał, że już nigdy nie napisze do żadnego dziecka. Poprosił ich ,,o rok czasu, aby udowodnić im, że znika z sieci”. Przedstawiciele Child Guard Unit Poland byli jednak nieugięci.

Ostatecznie mieszkaniec Krotoszyna dał się namówić na udanie się na najbliższy komisariat policji. Sprawą zajęły się wrocławska policja i prokuratura.